Meniu

Apie mus

UAB "CHD LT" (Computer Hardware Design) yra prekybos informacinių technologijų, tokių kaip POS (Point of sale), brūkšninių kodų skaitytuvų ir spausdintuvų, elektroninių svarstyklių, kasos aparatų, kompiuterių ir kompiuterinės įrangos pardavėjas Lietuvoje.

CHD mažmeninės prekybos, sandėliavimo ir viešojo maitinimo tinklams bei įmonėms siūlo pažangius prekybinės įrangos sprendimus. Prekybos informacinės technologijos yra parduodamos, diegiamos bei prižiūrimos tiesiogiai.

Prekybinių sistemų srityje CHD turi sukaupusi daug žinių apie jų diegimą, valdymą bei priežiūrą, todėl yra pajėgi aptarnauti didelius prekybos, sandėliavimo ar maitinimo tinklus. Bendrovės specialistai yra savo srities profesionalai, o tai leidžia užtikrinti aukštą parduodamos produkcijos bei diegiamų sprendimų kokybę. Vykdydama veiklą, CHD planuoja gausinti parduodamos produkcijos asortimentą bei sparčiai plėsti pardavėjų tinklą visoje šalyje.

CHD yra didžiausia prekybos informacinių technologijų pardavėja Latvijoje. Joje bendrovė prekybinėmis technologijomis aprūpina apie 70 proc. šalies rinkoje veikiančių mažmeninės prekybos įmonių. Didžiausią rinkos dalį sudaro bendrų sprendimų didiesiems prekybos centrams diegimas. Populiariausi iš jų - POS sistemų sujungimo su prekybos centrų kompiuteriais bei brūkšninių kodų sistemų, dažniausiai naudojamų greitam ir patikimam prekių sekimui, sprendimai. CHD šioje srityje - pirmaujanti įmonė.